Uitslag 05-12-2019 Paar 31
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van CANTRE ROGER-VAN OOST FRANCINE: 50,18%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 31 | 4♠ | N | ♦A | +1 | 450 | 90,00% | 10,00% | |
| 2 | 1 | 31 | 3NT | W | ♥5 | -2 | 100 | 95,00% | 5,00% | |
| 3 | 1 | 31 | 3NT | N | ♠3 | -1 | 50 | 5,00% | 95,00% | |
| 4 | 1 | 31 | 4♠ | W | ♥H | -1 | 100 | 40,00% | 60,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 42,50%
Gespeeld tegen CONTRERAS CARLOS-NIERINCK NICOLE: 52,32%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 11 | 31 | 4♥ | N | ♦H | +1 | 650 | 75,00% | 25,00% | |
| 6 | 11 | 31 | 2♠ | Z | ♥9 | -4 | 200 | 0,00% | 100,00% | |
| 7 | 11 | 31 | 4♥ | Z | ♦2 | +1 | 650 | 60,00% | 40,00% | |
| 8 | 11 | 31 | 4♥ | Z | ♠H | -2 | 100 | 5,00% | 95,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 65,00%
Gespeeld tegen Mortier Hans-TROUVE ARTHUUR: 41,43%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 2 | 31 | 3NT | O | ♦9 | +3 | 690 | 10,00% | 90,00% | |
| 10 | 2 | 31 | 3NT | N | ♠6 | -1 | 100 | 20,00% | 80,00% | |
| 11 | 2 | 31 | 4♥ | O | ♦6 | -1 | 50 | 85,00% | 15,00% | |
| 12 | 2 | 31 | 2♦ | N | ♠A | +2 | 130 | 70,00% | 30,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 53,75%
Gespeeld tegen Van Steenlandt Guido-DE BACKER LUC: 44,29%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 10 | 31 | 6♥ | Z | ♣7 | -2 | 200 | 30,00% | 70,00% | |
| 14 | 10 | 31 | 4♥ | O | ♠8 | +1 | 450 | 55,00% | 45,00% | |
| 15 | 10 | 31 | 3♣ | W | ♠7 | -1 | 50 | 55,00% | 45,00% | |
| 16 | 10 | 31 | 3♠ | O | ♣3 | +1 | 170 | 65,00% | 35,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 48,75%
Gespeeld tegen MARTENS BERNADETTE-VERMAESEN WIM: 48,93%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 3 | 31 | 6♠ | Z | ♣B | -1 | 50 | 20,00% | 80,00% | |
| 18 | 3 | 31 | 3NT | N | ♥V | +1 | 630 | 25,00% | 75,00% | |
| 19 | 3 | 31 | 4♥ | Z | ♠A | +1 | 450 | 35,00% | 65,00% | |
| 20 | 3 | 31 | 2♠ | W | ♣2 | = | 110 | 55,00% | 45,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 66,25%
Gespeeld tegen VAN THORRE JACQUES-BOCKLANDT GUY: 40,18%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 9 | 31 | 5♣ | O | ♥3 | -2 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 22 | 9 | 31 | 3NT | W | ♦2 | -1 | 100 | 40,00% | 60,00% | |
| 23 | 9 | 31 | 1♠ | W | ♥10 | -2 | 200 | 70,00% | 30,00% | |
| 24 | 9 | 31 | 3NT | O | ♦2 | -1 | 50 | 90,00% | 10,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 25,00%
Gespeeld tegen VAN DEWYNCKELE NADINE-ANDELHOF MARC: 50,89%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 4 | 31 | 5♦x | N | ♠A | -2 | 300 | 60,00% | 40,00% | |
| 26 | 4 | 31 | 3NT | W | ♥V | +1 | 630 | 65,00% | 35,00% | |
| 27 | 4 | 31 | 4♠ | Z | ♣A | +2 | 480 | 30,00% | 70,00% | |
| 28 | 4 | 31 | 2♦ | N | ♥H | +3 | 150 | 45,00% | 55,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 50,00%
Gespeeld tegen DE NEVE TONY-VAN MARCK ROLAND: 54,46%

