Uitslag 04-11-2019 Paar 38
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van KERTI SANDOR-VANDERDUSSEN MARIANNE: 53,66%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 38 | 1NT | N | ♥8 | +2 | 150 | 66,67% | 33,33% | |
| 2 | 8 | 38 | 4♥ | N | ♣9 | +1 | 650 | 56,67% | 43,33% | |
| 3 | 8 | 38 | 4♠ | W | ♣3 | +1 | 650 | 60,00% | 40,00% | |
| 4 | 8 | 38 | 1NT | N | ♠3 | -1 | 100 | 46,67% | 53,33% |
Resultaat van spelgroep 1: 42,50%
Gespeeld tegen VAN GELE EDITH-VLAEMINCK RITA: 49,19%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 12 | 38 | 2♥ | Z | ♠V | = | 110 | 23,33% | 76,67% | |
| 6 | 12 | 38 | 3♦ | O | ♠A | +1 | 130 | 26,67% | 73,33% | |
| 7 | 12 | 38 | 2♦ | N | ♥A | = | 90 | 36,67% | 63,33% | |
| 8 | 12 | 38 | 2♥ | W | ♦9 | = | 110 | 3,33% | 96,67% |
Resultaat van spelgroep 2: 77,50%
Gespeeld tegen DE BREMAEKER PAUL-COUTANT JEAN MARIE: 39,25%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 9 | 38 | 3NT | O | ♠3 | +1 | 630 | 70,00% | 30,00% | |
| 10 | 9 | 38 | 1♠ | O | ♣3 | -1 | 100 | 70,00% | 30,00% | |
| 11 | 9 | 38 | 1NT | Z | ♥2 | -1 | 50 | 33,33% | 66,67% | |
| 12 | 9 | 38 | 4♠ | N | ♥4 | +1 | 650 | 85,57% | 14,43% |
Resultaat van spelgroep 3: 35,28%
Gespeeld tegen DE GEEST PAUL-DE WINTER ALFONS: 57,46%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 10 | 38 | 5♣ | W | ♦V | -1 | 50 | 93,33% | 6,67% | |
| 18 | 10 | 38 | 3NT | Z | ♠5 | +2 | 660 | 73,33% | 26,67% | |
| 19 | 10 | 38 | 2♠ | W | ♣5 | = | 110 | 40,00% | 60,00% | |
| 20 | 10 | 38 | 2♠ | N | ♠8 | +4 | 230 | 36,67% | 63,33% |
Resultaat van spelgroep 5: 39,17%
Gespeeld tegen Roex Danielle-VANDEGINSTE ISABEL: 50,29%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 16 | 38 | 6♠ | Z | ♥V | -1 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 22 | 16 | 38 | 2♥ | W | ♦8 | = | 110 | 13,33% | 86,67% | |
| 23 | 16 | 38 | 1NT | W | ♣3 | -1 | 100 | 40,00% | 60,00% | |
| 24 | 16 | 38 | 3♠ | W | ♣A | = | 140 | 43,33% | 56,67% |
Resultaat van spelgroep 6: 75,83%
Gespeeld tegen Sierens Roger-Reynaert Joris: 36,69%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 11 | 38 | 2♠ | W | ♥V | +4 | 230 | 36,67% | 63,33% | |
| 26 | 11 | 38 | 4♥ | O | ♣8 | +1 | 650 | 70,00% | 30,00% | |
| 27 | 11 | 38 | 1NT | Z | ♥7 | +1 | 120 | 80,00% | 20,00% | |
| 28 | 11 | 38 | 3NT | O | ♦V | +4 | 520 | 6,67% | 93,33% |
Resultaat van spelgroep 7: 51,67%
Gespeeld tegen DE MUNTER LUT-VAN HOORDE gILBERT: 43,53%

