Uitslag 04-01-2020 Paar 6
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van CORNELIS TOM-NIERINCK NICOLE: 63,97%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 6 | 39 | 3♦ | N | ♣A | -1 | 50 | 13,64% | 86,36% | |
| 2 | 6 | 39 | 3♥ | N | ♠A | +1 | 170 | 90,91% | 9,09% | |
| 3 | 6 | 39 | 7♥ | N | ♠A | = | 1510 | 100,00% | 0,00% | |
| 4 | 6 | 39 | 2♥x | W | ♦B | +1 | 870 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 51,14%
Gespeeld tegen ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 51,01%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 6 | 33 | 2♦ | O | ♥5 | +2 | 130 | 63,64% | 36,36% | |
| 6 | 6 | 33 | 2NT | Z | ♠6 | -2 | 100 | 18,18% | 81,82% | |
| 7 | 6 | 33 | 3NT | W | ♣6 | +1 | 630 | 9,09% | 90,91% | |
| 8 | 6 | 33 | 3♦ | Z | ♥B | +2 | 150 | 54,55% | 45,45% |
Resultaat van spelgroep 2: 36,36%
Gespeeld tegen HARDEMAN ANNEMIE-HRISTOV YULIAN: 65,66%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 6 | 42 | 4♠ | O | ♣3 | = | 620 | 100,00% | 0,00% | |
| 10 | 6 | 42 | 4♥ | N | ♦B | = | 620 | 72,73% | 27,27% | |
| 11 | 6 | 42 | 4♠ | W | ♣5 | -1 | 50 | 95,45% | 4,55% | |
| 12 | 6 | 42 | PAS | P | 0 | 31,82% | 68,18% |
Resultaat van spelgroep 3: 75,00%
Gespeeld tegen CASTELEYN MARC-VERCRUYSSE KOEN: 51,68%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 6 | 40 | 5♣ | W | ♥A | +1 | 620 | 27,27% | 72,73% | |
| 14 | 6 | 40 | 1NT | Z | ♠3 | +1 | 120 | 90,91% | 9,09% | |
| 15 | 6 | 40 | 1NT | N | ♥4 | -1 | 100 | 45,45% | 54,55% | |
| 16 | 6 | 40 | 3♦ | N | ♥3 | = | 110 | 81,82% | 18,18% |
Resultaat van spelgroep 4: 61,36%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 44,44%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 6 | 38 | 2♠ | O | ♣10 | = | 110 | 63,64% | 36,36% | |
| 18 | 6 | 38 | 5♦ | O | ♥2 | -1 | 50 | 72,73% | 27,27% | |
| 19 | 6 | 38 | 4♥ | N | ♠3 | +2 | 480 | 18,18% | 81,82% | |
| 20 | 6 | 38 | 2NT | W | ♠7 | -2 | 200 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 63,64%
Gespeeld tegen VANDEGINSTE ISABEL-VERMOUT JOSETTE: 43,43%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 6 | 36 | 3NT | W | ♦10 | -3 | 150 | 100,00% | 0,00% | |
| 22 | 6 | 36 | 4♠ | N | ♥A | -2 | 100 | 95,45% | 4,55% | |
| 23 | 6 | 36 | 4♥ | N | ♠H | +1 | 650 | 100,00% | 0,00% | |
| 24 | 6 | 36 | 3♥x | O | ♦8 | -2 | 300 | 77,27% | 22,73% |
Resultaat van spelgroep 6: 93,18%
Gespeeld tegen JACOBS PAUL-VANDERHAEGHE INGE: 36,03%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 | 6 | 41 | 3NT | O | ♠5 | -1 | 100 | 81,82% | 18,18% | |
| 27 | 6 | 41 | 3♥ | N | ♣10 | = | 140 | 54,55% | 45,45% | |
| 28 | 6 | 41 | 1NT | W | ♣9 | = | 90 | 68,18% | 31,82% |
Resultaat van spelgroep 7: 51,14%
Gespeeld tegen JACOBS PAUL-VANDERHAEGHE INGE: 36,03%

