Uitslag 04-01-2020 Paar 5
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van D'HUYVETTERS ANNIE-DEJONGHE BRIGITTE: 48,99%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 5 | 32 | 1NT | O | ♦10 | -2 | 100 | 77,27% | 22,73% | |
| 2 | 5 | 32 | 3♥ | Z | ♣V | = | 140 | 54,55% | 45,45% | |
| 3 | 5 | 32 | 4♥ | Z | ♦2 | +2 | 480 | 31,82% | 68,18% | |
| 4 | 5 | 32 | 2♠ | Z | ♥V | = | 110 | 81,82% | 18,18% |
Resultaat van spelgroep 1: 61,36%
Gespeeld tegen SERRAS JAN-VANTILBORGH RIK: 53,20%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 5 | 41 | 4♦ | W | ♣A | +2 | 170 | 9,09% | 90,91% | |
| 6 | 5 | 41 | 4♥x | O | ♣10 | -2 | 500 | 95,45% | 4,55% | |
| 7 | 5 | 41 | 3NT | O | ♦2 | +1 | 630 | 9,09% | 90,91% | |
| 8 | 5 | 41 | 2♥ | O | ♣9 | = | 110 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 28,41%
Gespeeld tegen LOGGHE DIRK-Laenen Rene: 54,04%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 5 | 39 | 6NT | W | ♦2 | = | 1440 | 59,09% | 40,91% | |
| 10 | 5 | 39 | 2♥ | N | ♦B | +1 | 140 | 50,00% | 50,00% | |
| 11 | 5 | 39 | 2♠ | W | ♦7 | +1 | 140 | 77,27% | 22,73% | |
| 12 | 5 | 39 | PAS | P | 0 | 31,82% | 68,18% |
Resultaat van spelgroep 3: 54,55%
Gespeeld tegen ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 51,01%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 5 | 36 | 2♣ | W | ♥A | +3 | 150 | 100,00% | 0,00% | |
| 14 | 5 | 36 | 3♣ | O | ♠H | -3 | 150 | 100,00% | 0,00% | |
| 15 | 5 | 36 | PAS | P | 0 | 72,73% | 27,27% | |||
| 16 | 5 | 36 | 3♥ | O | ♦V | = | 140 | 22,73% | 77,27% |
Resultaat van spelgroep 4: 73,86%
Gespeeld tegen JACOBS PAUL-VANDERHAEGHE INGE: 36,03%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 5 | 35 | 2♠ | O | ♦A | +1 | 140 | 27,27% | 72,73% | |
| 18 | 5 | 35 | 4♦ | O | ♠2 | = | 130 | 18,18% | 81,82% | |
| 19 | 5 | 35 | 5♥ | Z | ♠5 | +1 | 480 | 18,18% | 81,82% | |
| 20 | 5 | 35 | 3♣ | O | ♦2 | -1 | 100 | 77,27% | 22,73% |
Resultaat van spelgroep 5: 35,23%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-DOBBELAERE JAN: 51,35%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 5 | 40 | 3NT | O | ♥A | -1 | 50 | 40,91% | 59,09% | |
| 22 | 5 | 40 | 4♥ | W | ♠A | +1 | 650 | 18,18% | 81,82% | |
| 23 | 5 | 40 | 4♥x | N | ♠H | -1 | 200 | 13,64% | 86,36% | |
| 24 | 5 | 40 | 4♠ | N | ♣8 | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 30,68%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 44,44%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 | 5 | 38 | 1♠ | Z | ♦A | -2 | 200 | 45,45% | 54,55% | |
| 27 | 5 | 38 | 2♥ | N | ♣7 | +2 | 170 | 72,73% | 27,27% | |
| 28 | 5 | 38 | 1NT | W | ♣3 | = | 90 | 68,18% | 31,82% |
Resultaat van spelgroep 7: 46,59%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 44,44%

