Uitslag 04-01-2020 Paar 10
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van BONTINCK ANNE-QUIQUEMPOIX MICHEL: 50,51%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 10 | 37 | 1NT | O | ♦10 | -1 | 50 | 45,45% | 54,55% | |
| 2 | 10 | 37 | 1NT | N | ♠8 | = | 90 | 27,27% | 72,73% | |
| 3 | 10 | 37 | 6♥ | Z | ♦5 | +1 | 1010 | 77,27% | 22,73% | |
| 4 | 10 | 37 | 2♠ | Z | ♣A | -2 | 200 | 22,73% | 77,27% |
Resultaat van spelgroep 1: 43,18%
Gespeeld tegen KERCKHOF MARTINE-CADRON JAN: 56,57%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 10 | 35 | 3♦ | W | ♣A | +2 | 150 | 31,82% | 68,18% | |
| 6 | 10 | 35 | 1♦ | O | ♠A | -2 | 200 | 81,82% | 18,18% | |
| 7 | 10 | 35 | 3NT | W | ♦B | -1 | 100 | 68,18% | 31,82% | |
| 8 | 10 | 35 | 2NT | N | ♥5 | = | 120 | 27,27% | 72,73% |
Resultaat van spelgroep 2: 52,27%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-DOBBELAERE JAN: 51,35%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 10 | 40 | 6NT | O | ♦6 | = | 1440 | 59,09% | 40,91% | |
| 10 | 10 | 40 | 4♥ | N | ♣8 | +1 | 650 | 95,45% | 4,55% | |
| 11 | 10 | 40 | 4♠ | W | ♠B | = | 420 | 31,82% | 68,18% | |
| 12 | 10 | 40 | 2♦ | N | ♥5 | +1 | 110 | 86,36% | 13,64% |
Resultaat van spelgroep 3: 68,18%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 44,44%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 10 | 31 | 2♣ | W | ♥A | +4 | 170 | 86,36% | 13,64% | |
| 14 | 10 | 31 | 2NT | Z | ♥2 | -1 | 50 | 22,73% | 77,27% | |
| 15 | 10 | 31 | 2♥ | O | ♠V | +1 | 140 | 22,73% | 77,27% | |
| 16 | 10 | 31 | 1NT | N | ♥5 | +3 | 180 | 90,91% | 9,09% |
Resultaat van spelgroep 4: 55,68%
Gespeeld tegen DEGROOTE DIRK-VANDOOREN LINDA: 46,30%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 10 | 36 | 2♠ | O | ♦A | +1 | 140 | 27,27% | 72,73% | |
| 18 | 10 | 36 | 5♥x | O | ♥2 | -1 | 100 | 90,91% | 9,09% | |
| 19 | 10 | 36 | 6♥ | Z | ♠V | = | 980 | 81,82% | 18,18% | |
| 20 | 10 | 36 | PAS | P | 0 | 54,55% | 45,45% |
Resultaat van spelgroep 5: 63,64%
Gespeeld tegen JACOBS PAUL-VANDERHAEGHE INGE: 36,03%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 10 | 34 | 2NT | O | ♥8 | -1 | 50 | 40,91% | 59,09% | |
| 22 | 10 | 34 | 4♥ | W | ♠A | +1 | 650 | 18,18% | 81,82% | |
| 23 | 10 | 34 | 4♥ | N | ♠H | -1 | 100 | 45,45% | 54,55% | |
| 24 | 10 | 34 | 4♠ | N | ♣8 | -2 | 100 | 18,18% | 81,82% |
Resultaat van spelgroep 6: 30,68%
Gespeeld tegen BAETENS JEAN MARIE-Vander Massen Mady: 45,96%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 26 | 10 | 32 | 1NT | W | ♣2 | +3 | 180 | 54,55% | 45,45% | |
| 27 | 10 | 32 | 4♥ | N | ♣10 | -1 | 50 | 27,27% | 72,73% | |
| 28 | 10 | 32 | 1NT | W | ♣3 | +1 | 120 | 27,27% | 72,73% |
Resultaat van spelgroep 7: 27,27%
Gespeeld tegen BAETENS JEAN MARIE-Vander Massen Mady: 45,96%

