Uitslag 03-10-2019 Paar 38
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van QUIQUEMPOIX MICHEL-VAN DE STEENE IVAN: 49,80%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 8 | 38 | 5♦x | O | ♠A | -1 | 100 | 88,89% | 11,11% | |
| 2 | 8 | 38 | 3♠ | O | ♦H | +1 | 170 | 33,33% | 66,67% | |
| 3 | 8 | 38 | 3♥ | O | ♥2 | +1 | 170 | 16,67% | 83,33% | |
| 4 | 8 | 38 | 4♠x | Z | ♥H | -2 | 500 | 16,67% | 83,33% |
Resultaat van spelgroep 1: 61,11%
Gespeeld tegen CLINCKAERT NORBERT-CLINCKAERT ODETTE: 56,35%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 4 | 38 | 3♥ | O | ♦A | = | 140 | 0,00% | 100,00% | |
| 6 | 4 | 38 | 2NT | O | ♠B | -3 | 300 | 100,00% | 0,00% | |
| 7 | 4 | 38 | 2♥ | Z | ♦2 | -1 | 100 | 61,11% | 38,89% | |
| 8 | 4 | 38 | 4♠ | W | ♣B | = | 420 | 83,33% | 16,67% |
Resultaat van spelgroep 2: 38,89%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 44,44%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 7 | 38 | 7♠ | O | ♠2 | -3 | 300 | 100,00% | 0,00% | |
| 10 | 7 | 38 | 2♠ | O | ♦A | +2 | 170 | 50,00% | 50,00% | |
| 11 | 7 | 38 | 4♠ | W | ♦H | -1 | 50 | 83,33% | 16,67% | |
| 12 | 7 | 38 | 4♠ | N | ♦2 | +2 | 680 | 44,44% | 55,56% |
Resultaat van spelgroep 3: 30,56%
Gespeeld tegen DE NEVE TONY-VAN MARCK ROLAND: 50,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 3 | 38 | 4♠ | N | ♥8 | +1 | 650 | 50,00% | 50,00% | |
| 14 | 3 | 38 | 4♠ | O | ♣4 | +3 | 510 | 44,44% | 55,56% | |
| 15 | 3 | 38 | 3NT | W | ♥7 | +3 | 490 | 11,11% | 88,89% | |
| 16 | 3 | 38 | 3NT | N | ♠5 | = | 400 | 22,22% | 77,78% |
Resultaat van spelgroep 4: 68,06%
Gespeeld tegen MAENHAUT CECILE-Goossens Annemie: 36,90%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 6 | 38 | 6♦ | O | ♣6 | -1 | 50 | 88,89% | 11,11% | |
| 18 | 6 | 38 | 5♣ | W | ♥A | -4 | 200 | 33,33% | 66,67% | |
| 19 | 6 | 38 | 4♥ | Z | ♣3 | -1 | 50 | 16,67% | 83,33% | |
| 20 | 6 | 38 | 1♥ | W | ♦V | +1 | 110 | 11,11% | 88,89% |
Resultaat van spelgroep 5: 62,50%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-FOUQUART ANDRE: 52,38%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 2 | 38 | 1NT | Z | ♠4 | = | 90 | 22,22% | 77,78% | |
| 22 | 2 | 38 | 4♣x | N | ♠5 | -4 | 800 | 0,00% | 100,00% | |
| 23 | 2 | 38 | 4♠ | O | ♣H | -2 | 200 | 88,89% | 11,11% | |
| 24 | 2 | 38 | 3NT | O | ♥B | -1 | 50 | 66,67% | 33,33% |
Resultaat van spelgroep 6: 55,56%
Gespeeld tegen Van Steenlandt Guido-DE BACKER LUC: 47,82%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 5 | 38 | 1NT | Z | ♥4 | +1 | 120 | 61,11% | 38,89% | |
| 26 | 5 | 38 | 4♥ | W | ♦7 | +1 | 650 | 38,89% | 61,11% | |
| 27 | 5 | 38 | 3NT | W | ♥V | -2 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 28 | 5 | 38 | 3♥ | N | ♣A | = | 140 | 72,22% | 27,78% |
Resultaat van spelgroep 7: 31,94%
Gespeeld tegen MARTENS BERNADETTE-VERMAESEN WIM: 54,76%

