Uitslag 03-10-2019 Paar 34
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van VANDEWALLE DOMINIQUE-DE ROEST LUDWIN: 54,17%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 34 | 5♥x | N | ♣A | -2 | 300 | 11,11% | 88,89% | |
| 2 | 9 | 34 | 2♦ | Z | ♥8 | = | 90 | 77,78% | 22,22% | |
| 3 | 9 | 34 | 3♥ | O | ♠A | = | 140 | 55,56% | 44,44% | |
| 4 | 9 | 34 | 4♠x | Z | ♣A | = | 790 | 83,33% | 16,67% |
Resultaat van spelgroep 1: 43,06%
Gespeeld tegen BAETENS JEAN MARIE-KERCKHOF MARTINE: 41,07%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 3 | 34 | 2♥ | O | ♦A | = | 110 | 22,22% | 77,78% | |
| 6 | 3 | 34 | 2♣ | N | ♠5 | = | 90 | 44,44% | 55,56% | |
| 7 | 3 | 34 | 2♥ | Z | ♦7 | -1 | 100 | 61,11% | 38,89% | |
| 8 | 3 | 34 | 5♠ | W | ♣7 | +1 | 480 | 22,22% | 77,78% |
Resultaat van spelgroep 2: 62,50%
Gespeeld tegen MAENHAUT CECILE-Goossens Annemie: 36,90%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 8 | 34 | 5♠ | O | ♦A | = | 650 | 27,78% | 72,22% | |
| 10 | 8 | 34 | 4♠ | O | ♠5 | = | 620 | 11,11% | 88,89% | |
| 11 | 8 | 34 | 3♠ | W | ♣2 | +1 | 170 | 22,22% | 77,78% | |
| 12 | 8 | 34 | 6♠ | N | ♣3 | = | 1430 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 59,72%
Gespeeld tegen CLINCKAERT NORBERT-CLINCKAERT ODETTE: 56,35%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 4 | 34 | 3NT | Z | ♦3 | +3 | 690 | 94,44% | 5,56% | |
| 14 | 4 | 34 | 3NT | O | ♣3 | +4 | 520 | 16,67% | 83,33% | |
| 15 | 4 | 34 | 3NT | W | ♠6 | +3 | 490 | 11,11% | 88,89% | |
| 16 | 4 | 34 | 4♥ | N | ♠A | -2 | 100 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 69,44%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 44,44%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 1 | 34 | 3NT | O | ♥6 | -3 | 150 | 100,00% | 0,00% | |
| 18 | 1 | 34 | 5♥ | Z | ♠A | +1 | 680 | 77,78% | 22,22% | |
| 19 | 1 | 34 | 4♥ | Z | ♣9 | +1 | 450 | 100,00% | 0,00% | |
| 20 | 1 | 34 | 3♥ | W | ♦V | -1 | 100 | 38,89% | 61,11% |
Resultaat van spelgroep 5: 20,83%
Gespeeld tegen CANTRE ROGER-VAN OOST FRANCINE: 69,25%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 10 | 34 | 3♦ | Z | ♦5 | = | 110 | 44,44% | 55,56% | |
| 22 | 10 | 34 | 2♠ | W | ♥10 | +3 | 200 | 55,56% | 44,44% | |
| 23 | 10 | 34 | 4♠ | O | ♣H | = | 620 | 0,00% | 100,00% | |
| 24 | 10 | 34 | 3NT | O | ♥B | +1 | 430 | 11,11% | 88,89% |
Resultaat van spelgroep 6: 72,22%
Gespeeld tegen NIERINCK NICOLE-MESTDAGH LIEVEN: 47,02%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 2 | 34 | 1NT | Z | ♥5 | +1 | 120 | 61,11% | 38,89% | |
| 26 | 2 | 34 | 4♥ | W | ♠9 | +1 | 650 | 38,89% | 61,11% | |
| 27 | 2 | 34 | 1♥ | O | ♦5 | +3 | 170 | 22,22% | 77,78% | |
| 28 | 2 | 34 | 2♥ | Z | ♣8 | +1 | 140 | 72,22% | 27,78% |
Resultaat van spelgroep 7: 51,39%
Gespeeld tegen Van Steenlandt Guido-DE BACKER LUC: 47,82%

