Uitslag 03-09-2019 Paar 31
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DEHAECK MARC-DEHAECK SAM: 49,48%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 31 | 2NT | N | ♥H | +1 | 150 | 50,00% | 50,00% | |
| 2 | 1 | 31 | 4♣ | W | ♥A | -1 | 50 | 0,00% | 100,00% | |
| 3 | 1 | 31 | 4♥ | O | ♣5 | +1 | 650 | 0,00% | 100,00% | |
| 4 | 1 | 31 | 2♠ | O | ♠10 | = | 110 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 75,00%
Gespeeld tegen WENS PATRICK-VANHULLE ROSINE: 39,58%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 31 | 33 | 3♦ | W | ♣7 | -2 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 6 | 31 | 33 | 3♥ | N | ♦7 | +1 | 170 | 75,00% | 25,00% | |
| 7 | 31 | 33 | 2NT | O | ♠2 | -2 | 200 | 50,00% | 50,00% | |
| 8 | 31 | 33 | 1♦ | Z | ♥A | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 43,75%
Gespeeld tegen VAN DEN BRANDE BEN-HEIP LENNART: 51,56%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 31 | 32 | 2♣ | O | ♥3 | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 14 | 31 | 32 | 4♠ | O | ♦9 | -2 | 100 | 25,00% | 75,00% | |
| 15 | 31 | 32 | 2♦ | Z | ♣2 | +1 | 110 | 50,00% | 50,00% | |
| 16 | 31 | 32 | 4♠ | W | ♣V | +2 | 680 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 56,25%
Gespeeld tegen ASSENMAKER MARCEL-VANHAELTER PETER: 54,69%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 2 | 31 | 4♠ | O | ♥8 | = | 420 | 100,00% | 0,00% | |
| 18 | 2 | 31 | 2♥ | O | ♠B | = | 110 | 0,00% | 100,00% | |
| 19 | 2 | 31 | 2♠ | Z | ♥3 | +3 | 200 | 100,00% | 0,00% | |
| 20 | 2 | 31 | 4♠ | Z | ♦10 | +1 | 650 | 87,50% | 12,50% |
Resultaat van spelgroep 5: 28,13%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-DOBBELAERE JAN: 58,85%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 4 | 31 | 2♣ | O | ♥5 | -1 | 50 | 0,00% | 100,00% | |
| 22 | 4 | 31 | 4♠ | N | ♥8 | -3 | 150 | 0,00% | 100,00% | |
| 23 | 4 | 31 | 4♠ | N | ♦2 | +1 | 650 | 100,00% | 0,00% | |
| 24 | 4 | 31 | 3♣ | Z | ♦4 | +2 | 150 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 68,75%
Gespeeld tegen CLARYSSE ELS-VAN THORRE JACQUES: 50,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 3 | 31 | 3NT | N | ♦10 | +2 | 460 | 100,00% | 0,00% | |
| 26 | 3 | 31 | 3NT | Z | ♣6 | = | 600 | 75,00% | 25,00% | |
| 27 | 3 | 31 | 3♥ | Z | ♠H | -2 | 100 | 25,00% | 75,00% | |
| 28 | 3 | 31 | 3NT | N | ♥A | = | 600 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 25,00%
Gespeeld tegen VERCRUYSSE KOEN-CASTELEYN MARC: 45,65%

