Uitslag 03-02-2020 Paar 14
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van BULLENS ROLAND-De Schrijver Georges: 55,77%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 14 | 35 | 3♥x | N | ♦H | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 2 | 14 | 35 | 3NT | O | ♠6 | -2 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 3 | 14 | 35 | 2♥ | O | ♠H | = | 110 | 30,77% | 69,23% | |
| 4 | 14 | 35 | 4♥ | N | ♠7 | = | 620 | 88,46% | 11,54% |
Resultaat van spelgroep 1: 79,81%
Gespeeld tegen VERLINDE JOSYANE-MAENHAUT CECILE: 36,54%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 14 | 33 | 2♦ | O | ♥3 | +2 | 130 | 19,23% | 80,77% | |
| 6 | 14 | 33 | 4♠ | W | ♦H | +1 | 650 | 0,00% | 100,00% | |
| 7 | 14 | 33 | 4♥ | Z | ♣8 | -1 | 100 | 76,92% | 23,08% | |
| 8 | 14 | 33 | 4♠ | W | ♣A | = | 420 | 19,23% | 80,77% |
Resultaat van spelgroep 2: 28,85%
Gespeeld tegen VERMASSEN GHISLAINE-DUTHOI YOLANDE: 49,73%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 14 | 31 | 4♠ | W | ♦A | -1 | 100 | 92,31% | 7,69% | |
| 10 | 14 | 31 | 1NT | Z | ♦10 | +2 | 150 | 69,23% | 30,77% | |
| 11 | 14 | 31 | 3NT | Z | ♣6 | = | 400 | 34,62% | 65,38% | |
| 12 | 14 | 31 | 3NT | Z | ♥5 | -1 | 100 | 23,08% | 76,92% |
Resultaat van spelgroep 3: 54,81%
Gespeeld tegen VANDERHEEREN JOHN-Laenen Rene: 52,47%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 14 | 36 | 3NT | Z | ♦9 | = | 600 | 76,92% | 23,08% | |
| 14 | 14 | 36 | 2♦ | N | ♥B | +4 | 170 | 19,23% | 80,77% | |
| 15 | 14 | 36 | 3♣ | N | ♥B | = | 110 | 23,08% | 76,92% | |
| 16 | 14 | 36 | 5♦x | W | ♠4 | -2 | 500 | 92,31% | 7,69% |
Resultaat van spelgroep 4: 52,88%
Gespeeld tegen CARDON ANNE-PEETERS WERNER: 46,84%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 14 | 34 | 5♦ | O | ♥4 | -2 | 100 | 80,77% | 19,23% | |
| 18 | 14 | 34 | 3♠ | N | ♥5 | -1 | 100 | 73,08% | 26,92% | |
| 19 | 14 | 34 | 4♥ | N | ♠7 | -2 | 100 | 61,54% | 38,46% | |
| 20 | 14 | 34 | 4♥x | N | ♣A | -1 | 200 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 53,85%
Gespeeld tegen DE BRUYNE EDDY-DEHAECK MARC: 58,24%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 14 | 32 | 3NT | Z | ♦2 | +2 | 660 | 100,00% | 0,00% | |
| 22 | 14 | 32 | 3♠ | N | ♦A | -1 | 50 | 42,31% | 57,69% | |
| 23 | 14 | 32 | 2♣ | W | ♠B | = | 90 | 23,08% | 76,92% | |
| 24 | 14 | 32 | 4♠ | N | ♥8 | = | 420 | 76,92% | 23,08% |
Resultaat van spelgroep 6: 60,58%
Gespeeld tegen D'HUYVETTERS ANNIE-DE VLEMINCK WILLY: 51,37%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 14 | 44 | 4♠ | Z | ♣7 | +1 | 450 | 80,77% | 19,23% | |
| 26 | 14 | 44 | 5♠ | W | ♥5 | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 27 | 14 | 44 | 3♣ | W | ♥5 | -1 | 50 | 46,15% | 53,85% | |
| 28 | 14 | 44 | 3NT | N | ♣2 | = | 600 | 11,54% | 88,46% |
Resultaat van spelgroep 7: 59,62%
Gespeeld tegen VAN ACHT LOUIS-VORMEZEELE BERNADETTE: 44,23%

