Uitslag 02-12-2019 Paar 37
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE BRUYNE EDDY-DEHAECK MARC: 53,32%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 4 | 37 | 1NT | N | ♥2 | -1 | 50 | 64,29% | 35,71% | |
| 2 | 4 | 37 | 3♥ | N | ♦A | = | 140 | 46,43% | 53,57% | |
| 3 | 4 | 37 | 3NT | O | ♥7 | = | 600 | 50,00% | 50,00% | |
| 4 | 4 | 37 | 1NT | O | ♣4 | +1 | 120 | 39,29% | 60,71% |
Resultaat van spelgroep 1: 50,00%
Gespeeld tegen MERTENS MARC-EECKHOUT LINDA: 55,74%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 1 | 37 | 3NT | N | ♠6 | +2 | 660 | 53,57% | 46,43% | |
| 6 | 1 | 37 | 5♦ | Z | ♣3 | = | 400 | 60,71% | 39,29% | |
| 7 | 1 | 37 | 4♥ | W | ♦10 | = | 620 | 32,14% | 67,86% | |
| 8 | 1 | 37 | 3♠ | W | ♦3 | +2 | 200 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 63,39%
Gespeeld tegen Laenen Rene-VANDERHEEREN JOHN: 53,95%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 5 | 37 | 5♣ | Z | ♦B | -3 | 150 | 21,43% | 78,57% | |
| 10 | 5 | 37 | 4♥ | W | ♣3 | -1 | 100 | 89,29% | 10,71% | |
| 11 | 5 | 37 | 4♥ | N | ♦8 | +1 | 450 | 64,29% | 35,71% | |
| 12 | 5 | 37 | 3NT | W | ♥3 | = | 400 | 46,43% | 53,57% |
Resultaat van spelgroep 3: 44,64%
Gespeeld tegen DERAVE KATRIEN-VAN DEN BOSSCHE CARINE: 51,02%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 2 | 37 | 3NT | O | ♥8 | +1 | 630 | 39,29% | 60,71% | |
| 14 | 2 | 37 | 6♥ | O | ♣B | -2 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 15 | 2 | 37 | 4♥ | Z | ♠8 | -2 | 200 | 0,00% | 100,00% | |
| 16 | 2 | 37 | 3NT | Z | ♥5 | -1 | 50 | 32,14% | 67,86% |
Resultaat van spelgroep 4: 57,14%
Gespeeld tegen Roex Danielle-VANDEGINSTE ISABEL: 52,04%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 6 | 37 | 3NT | N | ♥9 | +3 | 490 | 46,43% | 53,57% | |
| 18 | 6 | 37 | 4♥ | W | ♦H | -2 | 100 | 53,57% | 46,43% | |
| 19 | 6 | 37 | 4♣ | N | ♥3 | +1 | 150 | 46,43% | 53,57% | |
| 20 | 6 | 37 | 3NT | W | ♥8 | -1 | 100 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 44,64%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-D'HUYVETTERS ANNIE: 64,67%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 3 | 37 | 2♠ | O | ♥2 | +3 | 200 | 78,57% | 21,43% | |
| 22 | 3 | 37 | PAS | P | 0 | 46,43% | 53,57% | |||
| 23 | 3 | 37 | 3NT | N | ♦2 | -2 | 200 | 0,00% | 100,00% | |
| 24 | 3 | 37 | 3NT | N | ♦4 | -2 | 100 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 68,75%
Gespeeld tegen VELDEMAN MADELEINE-POP SCHEIRE ANKA: 41,07%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 7 | 37 | 4♥ | W | ♠3 | +1 | 650 | 7,14% | 92,86% | |
| 26 | 7 | 37 | 3♥ | O | ♣A | -1 | 100 | 53,57% | 46,43% | |
| 27 | 7 | 37 | 3♠ | N | ♦A | = | 140 | 64,29% | 35,71% | |
| 28 | 7 | 37 | 4♣ | Z | ♥B | = | 130 | 96,43% | 3,57% |
Resultaat van spelgroep 7: 44,64%
Gespeeld tegen MARTENS BERNADETTE-Vander Massen Mady: 59,69%

