Uitslag 02-11-2019 Paar 36
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van KERTI SANDOR-D'HUYVETTERS ANNIE: 38,18%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 7 | 36 | 3NT | N | ♠6 | +2 | 460 | 61,00% | 39,00% | |
| 2 | 7 | 36 | 3♥ | Z | ♦9 | = | 140 | 80,00% | 20,00% | |
| 3 | 7 | 36 | 4♥ | N | ♦H | +2 | 480 | 25,00% | 75,00% | |
| 4 | 7 | 36 | 3NT | O | ♥5 | +1 | 630 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 46,00%
Gespeeld tegen BOVIJN MARC-OEYEN WALTER: 45,57%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 8 | 36 | 3♦ | W | ♣5 | = | 110 | 40,00% | 60,00% | |
| 6 | 8 | 36 | 3♠ | Z | ♣4 | = | 140 | 55,00% | 45,00% | |
| 7 | 8 | 36 | 6♥ | Z | ♥9 | = | 1430 | 85,00% | 15,00% | |
| 8 | 8 | 36 | 3♠ | Z | ♦B | -1 | 50 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 48,75%
Gespeeld tegen MESTDAGH LIEVEN-VAN GELE EDITH: 50,93%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 11 | 36 | 3♠ | W | ♦8 | = | 140 | 15,00% | 85,00% | |
| 10 | 11 | 36 | 2♠ | O | ♣A | +1 | 140 | 25,00% | 75,00% | |
| 11 | 11 | 36 | 3NT | W | ♦5 | = | 400 | 100,00% | 0,00% | |
| 12 | 11 | 36 | 2♥ | W | ♦A | +1 | 140 | 45,00% | 55,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 53,75%
Gespeeld tegen FOUQUART ANDRE-VAN ZANTBEEK TONIE: 40,77%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 5 | 36 | 4♠ | Z | ♥8 | +1 | 650 | 90,00% | 10,00% | |
| 14 | 5 | 36 | 5♥x | W | ♦A | -2 | 300 | 95,00% | 5,00% | |
| 15 | 5 | 36 | 1♦ | Z | ♠A | -5 | 500 | 10,00% | 90,00% | |
| 16 | 5 | 36 | 1NT | O | ♥V | -1 | 100 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 38,75%
Gespeeld tegen HARDEMAN ANNEMIE-HRISTOV YULIAN: 63,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 10 | 36 | 3NT | W | ♦9 | +2 | 460 | 65,00% | 35,00% | |
| 18 | 10 | 36 | 2♥ | W | ♠H | = | 110 | 50,00% | 50,00% | |
| 19 | 10 | 36 | 3NT | Z | ♠3 | = | 400 | 85,00% | 15,00% | |
| 20 | 10 | 36 | 3♣ | W | ♥H | -4 | 400 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 25,00%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 54,25%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 6 | 36 | 1♥ | N | ♦3 | +1 | 110 | 80,00% | 20,00% | |
| 22 | 6 | 36 | 3NT | N | ♦8 | +3 | 490 | 75,00% | 25,00% | |
| 23 | 6 | 36 | 4♥ | N | ♣4 | +1 | 650 | 45,00% | 55,00% | |
| 24 | 6 | 36 | 4♥ | O | ♦B | -2 | 100 | 100,00% | 0,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 25,00%
Gespeeld tegen SERRAS JAN-VANTILBORGH RIK: 54,50%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 9 | 36 | 4♦ | N | ♠A | = | 130 | 95,00% | 5,00% | |
| 26 | 9 | 36 | 2NT | O | ♠2 | -2 | 200 | 100,00% | 0,00% | |
| 27 | 9 | 36 | 1NT | N | ♠10 | -1 | 50 | 10,00% | 90,00% | |
| 28 | 9 | 36 | 6♥ | N | ♥10 | = | 1430 | 75,00% | 25,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 30,00%
Gespeeld tegen CANTRE ROGER-VAN OOST FRANCINE: 41,09%

