Uitslag 02-11-2019 Paar 1
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE WINTER ALFONS-DE GEEST PAUL: 41,48%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 2 | 1 | 31 | 2♥ | Z | ♦10 | = | 110 | 60,00% | 40,00% | |
| 3 | 1 | 31 | 5♥ | N | ♦H | +1 | 480 | 25,00% | 75,00% | |
| 4 | 1 | 31 | 3NT | O | ♥7 | +1 | 630 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 33,75%
Gespeeld tegen : %
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 1 | 37 | 2♠ | N | ♠10 | = | 110 | 95,00% | 5,00% | |
| 6 | 1 | 37 | 4♠ | Z | ♣4 | -3 | 150 | 0,00% | 100,00% | |
| 7 | 1 | 37 | 4♥ | Z | ♠10 | +2 | 680 | 35,00% | 65,00% | |
| 8 | 1 | 37 | 4♠ | N | ♥4 | = | 420 | 70,00% | 30,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 50,00%
Gespeeld tegen CARDON ANNE-PEETERS WERNER: 39,32%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 1 | 41 | 4♠ | O | ♦A | = | 620 | 0,00% | 100,00% | |
| 10 | 1 | 41 | 4♥ | W | ♦9 | +2 | 680 | 0,00% | 100,00% | |
| 11 | 1 | 41 | 3NT | W | ♣9 | +1 | 430 | 80,00% | 20,00% | |
| 12 | 1 | 41 | 2♥ | W | ♦A | +1 | 140 | 45,00% | 55,00% |
Resultaat van spelgroep 3: 31,25%
Gespeeld tegen HEIP LENNART-VAN DEN BRANDE BEN: 52,39%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 1 | 39 | 3NT | N | ♦3 | = | 600 | 35,00% | 65,00% | |
| 14 | 1 | 39 | 3♠ | Z | ♦H | -1 | 50 | 20,00% | 80,00% | |
| 15 | 1 | 39 | 5♦ | W | ♣2 | +1 | 420 | 60,00% | 40,00% | |
| 16 | 1 | 39 | 1NT | O | ♥V | +1 | 120 | 10,00% | 90,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 31,25%
Gespeeld tegen KERCKHOF MARTINE-ANTHEUNIS MONIQUE: 47,46%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 1 | 34 | 6♣ | W | ♥A | = | 920 | 25,00% | 75,00% | |
| 18 | 1 | 34 | 2♥ | W | ♠H | = | 110 | 50,00% | 50,00% | |
| 19 | 1 | 34 | 3♣ | Z | ♥4 | = | 110 | 40,00% | 60,00% | |
| 20 | 1 | 34 | 3NT | O | ♥10 | -2 | 200 | 65,00% | 35,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 45,00%
Gespeeld tegen VAN ACHT LOUIS-VORMEZEELE BERNADETTE: 56,77%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 1 | 33 | 3♦ | O | ♥2 | +1 | 130 | 40,00% | 60,00% | |
| 22 | 1 | 33 | 4♥ | Z | ♠V | +1 | 450 | 15,00% | 85,00% | |
| 23 | 1 | 33 | 4♥ | N | ♠B | +1 | 650 | 45,00% | 55,00% | |
| 24 | 1 | 33 | 2♥ | O | ♦B | +1 | 140 | 60,00% | 40,00% |
Resultaat van spelgroep 6: 40,00%
Gespeeld tegen Laenen Rene-LOGGHE DIRK: 61,20%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 1 | 40 | 5♦ | N | ♠A | -1 | 50 | 45,00% | 55,00% | |
| 26 | 1 | 40 | 2NT | O | ♥8 | -1 | 100 | 65,00% | 35,00% | |
| 27 | 1 | 40 | 1NT | N | ♠10 | +2 | 150 | 60,00% | 40,00% | |
| 28 | 1 | 40 | 5♥ | N | ♣3 | +1 | 680 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 7: 48,75%
Gespeeld tegen BOVIJN FREDDY-DE COOMAN ANNE: 48,11%

