Uitslag 02-09-2019 Paar 34
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE NEVE TONY-De Jaeger Paula: 63,89%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 9 | 34 | 4♠ | N | ♥V | -1 | 50 | 0,00% | 100,00% | |
| 2 | 9 | 34 | 1NT | O | ♦8 | +2 | 150 | 41,67% | 58,33% | |
| 3 | 9 | 34 | 2♥ | O | ♦2 | +1 | 140 | 33,33% | 66,67% | |
| 4 | 9 | 34 | 3♥ | O | ♣A | +1 | 170 | 16,67% | 83,33% |
Resultaat van spelgroep 1: 77,08%
Gespeeld tegen VERMOUT JOSETTE-DE PLA RITA: 41,31%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 12 | 34 | 2♠ | O | ♦A | -1 | 50 | 45,83% | 54,17% | |
| 6 | 12 | 34 | 3♠ | N | ♣A | +1 | 170 | 87,50% | 12,50% | |
| 7 | 12 | 34 | 4♥ | N | ♣6 | -2 | 200 | 20,83% | 79,17% | |
| 8 | 12 | 34 | 2♦ | W | ♣6 | -1 | 50 | 79,17% | 20,83% |
Resultaat van spelgroep 2: 41,67%
Gespeeld tegen VAN OOST FRANCINE-CANTRE ROGER: 45,73%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 8 | 34 | 1♠ | O | ♣B | +2 | 140 | 66,67% | 33,33% | |
| 10 | 8 | 34 | 3NT | W | ♠6 | +3 | 690 | 33,33% | 66,67% | |
| 11 | 8 | 34 | 4♠ | N | ♣2 | -3 | 150 | 0,00% | 100,00% | |
| 12 | 8 | 34 | 3♠ | O | ♥2 | = | 140 | 12,50% | 87,50% |
Resultaat van spelgroep 3: 71,88%
Gespeeld tegen VLAEMINCK RITA-VAN GELE EDITH: 48,92%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 4 | 34 | 3NT | W | ♠8 | +3 | 690 | 4,17% | 95,83% | |
| 14 | 4 | 34 | 3♠ | O | ♥8 | -1 | 50 | 58,33% | 41,67% | |
| 15 | 4 | 34 | 1NT | W | ♠B | +1 | 120 | 45,83% | 54,17% | |
| 16 | 4 | 34 | 6♥ | N | ♠B | +1 | 1010 | 45,83% | 54,17% |
Resultaat van spelgroep 4: 61,46%
Gespeeld tegen KERCKHOF MARTINE-CADRON JAN: 53,30%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 14 | 34 | 6♠ | W | ♣H | -1 | 50 | 91,67% | 8,33% | |
| 18 | 14 | 34 | 3NT | N | ♥10 | = | 600 | 25,00% | 75,00% | |
| 19 | 14 | 34 | 5♣x | O | ♥H | = | 750 | 0,00% | 100,00% | |
| 20 | 14 | 34 | 2♠ | W | ♦2 | = | 110 | 29,17% | 70,83% |
Resultaat van spelgroep 5: 63,54%
Gespeeld tegen VAN MARCK ROLAND-Vander Massen Mady: 55,61%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 10 | 34 | 1NT | O | ♥4 | = | 90 | 54,17% | 45,83% | |
| 22 | 10 | 34 | 4♣ | Z | ♥3 | -1 | 50 | 20,83% | 79,17% | |
| 23 | 10 | 34 | 1NT | W | ♦4 | +1 | 120 | 58,33% | 41,67% |
Resultaat van spelgroep 6: 41,67%
Gespeeld tegen DE COOMAN ANNE-VANHULLE ROSINE: 54,32%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 13 | 34 | 1NT | Z | ♦10 | -1 | 50 | 8,33% | 91,67% | |
| 26 | 13 | 34 | 3♠ | Z | ♠2 | +1 | 170 | 41,67% | 58,33% | |
| 27 | 13 | 34 | 2♠ | W | ♥A | = | 110 | 45,83% | 54,17% | |
| 28 | 13 | 34 | 6NT | N | ♥3 | -2 | 200 | 8,33% | 91,67% |
Resultaat van spelgroep 7: 73,96%
Gespeeld tegen BOVIJN MARC-OEYEN WALTER: 45,98%

