Uitslag 02-09-2019 Paar 2
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van Roex Danielle-VANDEGINSTE ISABEL: 41,07%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 2 | 41 | 4♠ | N | ♣6 | +2 | 480 | 91,67% | 8,33% | |
| 2 | 2 | 41 | 1NT | O | ♦8 | +2 | 150 | 41,67% | 58,33% | |
| 3 | 2 | 41 | 3NT | O | ♦2 | -1 | 100 | 66,67% | 33,33% | |
| 4 | 2 | 41 | 1NT | O | ♥9 | +2 | 150 | 25,00% | 75,00% |
Resultaat van spelgroep 1: 56,25%
Gespeeld tegen BULLENS ROLAND-DEHAECK MARC: 41,46%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 2 | 32 | 2♠ | W | ♦2 | -1 | 50 | 45,83% | 54,17% | |
| 6 | 2 | 32 | 3NT | W | ♠2 | +3 | 690 | 0,00% | 100,00% | |
| 7 | 2 | 32 | 3♠ | Z | ♣V | -1 | 100 | 50,00% | 50,00% | |
| 8 | 2 | 32 | 2♦ | W | ♣3 | = | 90 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 36,46%
Gespeeld tegen BOVIJN FREDDY-JACOBS PAUL: 54,56%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 2 | 42 | 4♠ | O | ♥5 | +2 | 680 | 25,00% | 75,00% | |
| 14 | 2 | 42 | 4♠ | O | ♥4 | -1 | 50 | 58,33% | 41,67% | |
| 15 | 2 | 42 | PAS | P | 0 | 91,67% | 8,33% | |||
| 16 | 2 | 42 | 5♥ | N | ♣3 | +1 | 480 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 4: 43,75%
Gespeeld tegen AMANDT GILBERT-VORMEZEELE BERNADETTE: 55,20%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 2 | 40 | 4♠ | O | ♦2 | +2 | 480 | 29,17% | 70,83% | |
| 18 | 2 | 40 | 3NT | N | ♦7 | = | 600 | 25,00% | 75,00% | |
| 19 | 2 | 40 | 5♣ | O | ♠A | = | 600 | 8,33% | 91,67% | |
| 20 | 2 | 40 | 1NT | Z | ♥B | -2 | 200 | 0,00% | 100,00% |
Resultaat van spelgroep 5: 15,63%
Gespeeld tegen VAN ACHT LOUIS-VANDERDUSSEN MARIANNE: 51,34%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 2 | 38 | 3♣ | O | ♠2 | -1 | 50 | 75,00% | 25,00% | |
| 22 | 2 | 38 | 3NT | Z | ♥3 | -1 | 50 | 20,83% | 79,17% | |
| 23 | 2 | 38 | 1NT | W | ♦4 | -1 | 100 | 100,00% | 0,00% | |
| 24 | 2 | 38 | 2♠ | Z | ♥H | +2 | 170 | 81,58% | 18,42% |
Resultaat van spelgroep 6: 69,35%
Gespeeld tegen DUTHOI YOLANDE-VERMASSEN GHISLAINE: 31,91%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 2 | 43 | 2NT | N | ♦2 | -2 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 26 | 2 | 43 | 4♠ | Z | ♥A | -1 | 100 | 8,33% | 91,67% | |
| 27 | 2 | 43 | 1♠ | W | ♥A | +2 | 140 | 8,33% | 91,67% | |
| 28 | 2 | 43 | 3NT | N | ♠8 | +2 | 660 | 83,33% | 16,67% |
Resultaat van spelgroep 7: 25,00%
Gespeeld tegen ANTHEUNIS MONIQUE-LEYSSENS JOS: 55,36%

