Uitslag 02-03-2020 Paar 31
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van KERTI SANDOR-De Jaeger Paula: 43,26%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 1 | 31 | 6♠ | W | ♥H | -1 | 50 | 92,86% | 7,14% | |
| 2 | 1 | 31 | 3NT | O | ♥3 | -2 | 100 | 64,29% | 35,71% | |
| 3 | 1 | 31 | 2NT | W | ♥2 | +2 | 180 | 64,29% | 35,71% | |
| 4 | 1 | 31 | 5♠ | W | ♥A | +1 | 680 | 45,89% | 54,11% |
Resultaat van spelgroep 1: 33,17%
Gespeeld tegen EECKHOUT LINDA-MERTENS MARC: 57,00%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 5 | 31 | 4♠ | N | ♥8 | = | 620 | 92,86% | 7,14% | |
| 6 | 5 | 31 | 3NT | W | ♣10 | = | 600 | 67,86% | 32,14% | |
| 7 | 5 | 31 | 3♦ | W | ♥B | +1 | 130 | 35,71% | 64,29% | |
| 8 | 5 | 31 | 2♥ | O | ♣7 | +1 | 140 | 7,14% | 92,86% |
Resultaat van spelgroep 2: 49,11%
Gespeeld tegen VAN DEN BOSSCHE CARINE-DERAVE KATRIEN: 56,71%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 2 | 31 | 1NT | O | ♦7 | -2 | 200 | 75,00% | 25,00% | |
| 10 | 2 | 31 | 4♠ | Z | ♣10 | +3 | 710 | 78,57% | 21,43% | |
| 11 | 2 | 31 | 4♣ | W | ♠H | = | 130 | 71,43% | 28,57% | |
| 12 | 2 | 31 | 3♥ | O | ♣H | -3 | 150 | 96,43% | 3,57% |
Resultaat van spelgroep 3: 19,64%
Gespeeld tegen VAN HOORDE gILBERT-DE MUNTER LUT: 52,69%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 6 | 31 | 3NT | N | ♣2 | +1 | 630 | 89,29% | 10,71% | |
| 14 | 6 | 31 | 3NT | N | ♣2 | +1 | 430 | 82,14% | 17,86% | |
| 15 | 6 | 31 | 4♠ | Z | ♦2 | -1 | 100 | 0,00% | 100,00% | |
| 16 | 6 | 31 | 6NT | N | ♠9 | = | 990 | 78,57% | 21,43% |
Resultaat van spelgroep 4: 37,50%
Gespeeld tegen Vander Massen Mady-MARTENS BERNADETTE: 53,55%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 3 | 31 | 1♠ | W | ♣7 | +3 | 170 | 67,86% | 32,14% | |
| 18 | 3 | 31 | 1NT | N | ♦H | = | 90 | 96,43% | 3,57% | |
| 19 | 3 | 31 | 2♠ | O | ♥V | = | 110 | 71,43% | 28,57% | |
| 20 | 3 | 31 | 3NT | Z | ♦8 | +2 | 660 | 78,57% | 21,43% |
Resultaat van spelgroep 5: 21,43%
Gespeeld tegen VAN THORRE JACQUES-NIERINCK NICOLE: 55,85%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 7 | 31 | 6NT | O | ♦8 | = | 990 | 21,43% | 78,57% | |
| 22 | 7 | 31 | 2NT | Z | ♠6 | = | 120 | 35,71% | 64,29% | |
| 23 | 7 | 31 | 4♥ | N | ♦V | = | 620 | 42,86% | 57,14% | |
| 24 | 7 | 31 | 3♥ | W | ♣10 | = | 140 | 32,14% | 67,86% |
Resultaat van spelgroep 6: 66,96%
Gespeeld tegen BOVIJN FREDDY-JACOBS PAUL: 45,26%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 4 | 31 | 1NT | O | ♥5 | +1 | 120 | 35,71% | 64,29% | |
| 26 | 4 | 31 | 4♥ | N | ♣A | = | 620 | 32,14% | 67,86% | |
| 27 | 4 | 31 | 3NT | Z | ♦4 | = | 400 | 0,00% | 100,00% | |
| 28 | 4 | 31 | 2♥ | O | ♣V | -2 | 100 | 32,14% | 67,86% |
Resultaat van spelgroep 7: 75,00%
Gespeeld tegen MAENHAUT CECILE-VERLINDE JOSYANE: 50,59%

