Uitslag 02-03-2020 Paar 12
< Terug naar tornooi
Persoonlijke uitslag van DE GEEST PAUL-DE WINTER ALFONS: 57,79%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 1 | 12 | 39 | 4♠ | W | ♥H | +2 | 480 | 60,71% | 39,29% | |
| 2 | 12 | 39 | 2♠ | O | ♥3 | -1 | 50 | 42,86% | 57,14% | |
| 3 | 12 | 39 | 3♥ | N | ♣A | -3 | 150 | 75,00% | 25,00% | |
| 4 | 12 | 39 | 5♠ | W | ♣6 | = | 650 | 78,86% | 21,14% |
Resultaat van spelgroep 1: 64,36%
Gespeeld tegen DE VLEMINCK WILLY-D'HUYVETTERS ANNIE: 54,20%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 5 | 12 | 38 | 4♣ | O | ♠10 | = | 130 | 46,43% | 53,57% | |
| 6 | 12 | 38 | 3NT | W | ♠7 | +1 | 630 | 35,71% | 64,29% | |
| 7 | 12 | 38 | 5♦ | W | ♣A | -1 | 100 | 75,00% | 25,00% | |
| 8 | 12 | 38 | 3♣ | N | ♦7 | -1 | 50 | 50,00% | 50,00% |
Resultaat van spelgroep 2: 51,79%
Gespeeld tegen ANDELHOF MARC-VAN DEWYNCKELE NADINE: 54,07%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 9 | 12 | 44 | 3♦ | Z | ♣A | +1 | 130 | 42,86% | 57,14% | |
| 10 | 12 | 44 | 6♠ | Z | ♥6 | = | 1430 | 92,86% | 7,14% | |
| 11 | 12 | 44 | 4♣ | W | ♠H | +1 | 150 | 39,29% | 60,71% | |
| 12 | 12 | 44 | 4♦ | W | ♠A | = | 130 | 32,14% | 67,86% |
Resultaat van spelgroep 3: 51,79%
Gespeeld tegen FOUQUART ANDRE-VAN ZANTBEEK TONIE: 58,21%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 13 | 12 | 43 | 2♠ | Z | ♥6 | +1 | 140 | 42,86% | 57,14% | |
| 14 | 12 | 43 | 3NT | Z | ♥A | +1 | 430 | 82,14% | 17,86% | |
| 15 | 12 | 43 | 5♦x | W | ♣2 | -4 | 800 | 96,43% | 3,57% | |
| 16 | 12 | 43 | 6NT | N | ♦2 | = | 990 | 78,57% | 21,43% |
Resultaat van spelgroep 4: 75,00%
Gespeeld tegen VORMEZEELE BERNADETTE-AMANDT GILBERT: 41,70%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 17 | 12 | 42 | 4♠ | O | ♣A | = | 420 | 21,43% | 78,57% | |
| 18 | 12 | 42 | 2♣ | W | ♠V | = | 90 | 64,29% | 35,71% | |
| 19 | 12 | 42 | 2NT | N | ♥6 | +2 | 180 | 92,86% | 7,14% | |
| 20 | 12 | 42 | 3NT | Z | ♥3 | +2 | 660 | 78,57% | 21,43% |
Resultaat van spelgroep 5: 64,29%
Gespeeld tegen VAN ACHT LOUIS-VANDERDUSSEN MARIANNE: 52,51%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 21 | 12 | 41 | 6♥ | W | ♦4 | = | 980 | 53,57% | 46,43% | |
| 22 | 12 | 41 | 4♥x | N | ♣5 | = | 590 | 100,00% | 0,00% | |
| 23 | 12 | 41 | 4♥ | N | ♦V | = | 620 | 42,86% | 57,14% | |
| 24 | 12 | 41 | 2♥ | W | ♣10 | = | 110 | 57,14% | 42,86% |
Resultaat van spelgroep 6: 63,39%
Gespeeld tegen VAN DEN BERGHE GILBERT-VANDERHEEREN JOH: 51,20%
| Gift | NZ | OW | Contract | Door | Uitk. | Res. | Score NZ | Score OW | % NZ | % OW |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 25 | 12 | 45 | 1NT | O | ♠3 | +2 | 150 | 7,14% | 92,86% | |
| 26 | 12 | 45 | 5♥ | N | ♠6 | = | 650 | 64,29% | 35,71% | |
| 27 | 12 | 45 | 4♠ | Z | ♦10 | +1 | 450 | 32,14% | 67,86% | |
| 28 | 12 | 45 | 2♥ | O | ♣B | -2 | 100 | 32,14% | 67,86% |
Resultaat van spelgroep 7: 33,93%
Gespeeld tegen VANDERHULST CLAUDINE-Van Mossevelde Chr: 65,74%

